Güncelleme: 09 Nisan 2015 11:19:58

Çocuğunuz Hayata Bir Adım Önde Başlasın!

0-12 yaş arası çocukların açık ve kapalı alanda spor ve oyun faaliyetleri ile hayata hazırlanabilecekleri, çeşitli atölyeler ile eğlenerek öğrenecekleri Tema Kids Çocuk Gelişim Merkezi İstanbul Beykent’te açıldı.


Beykent'te 65 dönümlük güvenli bir kampüs içerisinde yer alan Tema Kids, tek katlı binalar ve yemyeşil bahçelerden oluşan bir kompleks. Tema Kids oyun, eğlence ve eğitimi harmanlayarak, çocukların kendi potansiyellerini ortaya çıkarmasını, yeni ilgi alanları keşfetmesini sağlayacak aktiviteler ve eğitimler düzenleyen bir çocuk gelişim ve beceri kazandırma merkezi olarak faaliyete geçti.

 

Merkez, 0-12 yaş arası çocuklar için hazırlanan programlarında yer alan indoor ve outdoor spor etkinliklerinden (Gym-O-Play), Anne-Çocuk Atölyeleri’ne, Dans ve Müzikten, Doğa Sporları Eğitimleri’ne kadar geniş bir yelpazeyle kendine güvenen, ekip çalışması ve liderlik becerilerine sahip, sporu ve sanatı seven mutlu bireyler yetiştirmeyi hedefliyor.

 

Tema Kids, kendileri de 2 çocuk sahibi olan, çocuklarını iyi yetiştirmek ve yönlendirmek isteyen 2 aile tarafından kuruldu. “Çocuklarımızı gün içerisinde farklı noktalarda yer alan etkinliklere, trafikte perişan etmeden götürebileceğimiz, fiziksel ve zihinsel aktivitelerini geliştirecek, tablet ve TV bağımlılığı, AVM kültürü etkilerinden kurtarabilecek ne yapabiliriz?” düşüncesiyle yola çıkıldı. Bu düşünce çerçevesinde kurgulanan Tema Kids’te, açık ve kapalı alanlarıyla çocuklu ailelerin 4 mevsim rahatça kaliteli zaman geçirebilecekleri, etkinlik sınıfları, atölyeler, spor salonu ve kafeterya yer alıyor. Dersler azami 15 kişilik gruplar halinde yapılıyor.

 

Tema Kids eğitimlerinin odak noktası, “çocukların kendilerine güvenen, sağlıklı, özdisiplini gelişmiş, çok yönlü bireyler olarak yetişerek, hayata bir adım önde başlamalarını sağlamak”

AY'IN ÇOK OKUNANLARI
Yarıyıl tatilinde perde çocuklar...
18 milyon öğrenci için bugün tat...
Geleceğin gazetecileri KidZania ...
Tuvalet Alışkanlığı Eğitimi Ne Z...
1.Çocuk Kitapları Şenliği 22-23 ...
HAYDİ ÇOCUKLAR SARIYER'E...
Tavasiev öğrencilerinin resim se...
100 Çocuk 1000 Renk!...
BU ŞENLİK TAM SENLİK...
Kocaeli’den dünyaya kardeşlik me...
Çocuk parkındaki mikroplara dikk...
Eyüp 9. Çocuk Şenliği başlıyor...
Kidztival Çocuk Festivali başlıy...
Nilüfer Devecigil'den Bir Bağlan...
İstanbul Gravürleri Atölye ve Se...
Gerçekliğe yalnızca masallar mey...
DEFTERLERDE İLKBAHAR ÇİÇEKLERİ…...
Çocuğunuzla doğru iletişim kurab...
Jelibon'dan tüm çocuklara sanat ...
Minik Kahramanlar, Hayvanların Ç...
Çocuklarda iki ve üç yaş dönemi ...
Çocuklarda yüksek ateş nasıl düş...
Anne bebek çocuk festivali İBS b...
Sindy Okullu Oldu...
"Kekeleyen çocuk genelde daha ze...